Hakkımızda

Actifoam’un öyküsü

Actifoam olarak kullanıcılarımızı daha sağlıklı ve mutlu hale getirmek için 2020 yılında yola çıkan bir markayız. Markamız her yaştan ve her atletik seviyedeki kullanıcıya zindelik sağlamayı hedeflemektedir. Ürünlerimizi kullananlar daha fit, daha esnek, daha performanslı olacakları gibi sakatlık ihtimallerini azaltırlar ve antrenman sonrası toparlanma süresini kısaltırlar. Actifoam ürünleri deriyi tahriş etmez, dayanıklı, hafif ve kokusuzdur ve Atermit tarafından gururla Türkiye’de üretilmektedir.

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR DÜNYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ…

Actifoam, 1956 yılından beri yapı ve otomotiv sektörlerine gururla hizmet eden Atermit firmasına ait bir markadır ve ürünleri %100 geri dönüştürülebilirdir. Atermit olarak yapı ve otomotiv sektörlerine enerji verimliliği sağlayan ürünler üreterek CO2 gazı salınımını azaltmakta ve sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Mutlu paydaşlarımızla sürekli gelişerek ve yüksek kaliteli fakat herkesin ulaşabileceği fiyatlı ürünlerimizle konumuzda ilk akla gelen marka olmak.

MİSYONUMUZ

Gelecek kuşaklara bırakacaklarımızı ve gezegenimizin sürdürülebilirliğini unutmadan herkesin sağlıklı yaşaması için inovatif ürünler yaratmak.

ÜRÜNLER

HABERDAR OLUN

E-bültenimize abone olun.